Seda Hidrolik & Pnömatik

Seda Hidrolik & Pnömatik  2016 yılı Temmuz ayında 20 yıllık sektör tecrübesini direk müşterilerine aktarmak amacıyla Seda KARAARSLAN tarafından kurulmuştur.

BÖLGE Bayiliğini yapmakta olduğu, EUROTEC OTOMASYON TEKNOLOJİLERİ, GOLDSTONE markasıyla Pnömatik  Silindirler,  mühendislik çözümleri ile müşterilerine doğru ürün seçimi konusunda destek vermektedir. Ürün yelpazesini genişletmeye devam eden firmamız, yüksek teknik uzmanlık, hızlı teslimat ve güvenilirliği esas almak ile birlikte, müşterilerine çözüm noktasında teknik destek sağlamaktadır.

Seda KARAARSLAN önderliğinde kurulan SEDA HİDROLİK &PNÖMATİK  teknik ekibi ile birlikte standart çözümler dışında, müşteri ihtiyaçlarına göre de özel çözümler de üretmektedir.

Misyonumuz

Geleneksel Ticari Ahlak ve Değerlerine bağlı kurumsal bir anlayış ve çalışma kültürü benimsemiş, müşteri haklarına saygılı kaliteli hizmet vermektir.

Vizyonumuz

Önceliğimiz sektörümüzdeki hizmet verdiğimiz müşterilerimize karşı sorumluluğumuz ve kaliteli hizmet anlayışımızdır. Müşterilerimizin  İLK ÖNCE  tercih ettiği bir kuruluş olabilmek için GÜLERYÜZ, kalite, fiyat, zamanında teslimat kapsamında tüm müşterilerin beklentilerini tam olarak karşılayarak, “ŞİRKETİMİZİN DEĞERİNİ’ ni arttırmaktır.

Değerlerimiz

Vatan sevgisi, aile olgusu, girişimcilik, dürüstlük, iş kalitesi, güleryüz.

Yönetim politikamız

Tüm amacımız, müşterilerimizin ürünlerimize ve hizmetlerimize karşı duydukları memnuniyetini ve güvenini sürekli arttırmaktır.

Gelecek Hayalimiz

Alanımızda bölgemizin en saygı duyulan işletmesi olacağız.

Seda Hidrolik & Pnömatik iş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerinden taviz vermeden ürün ve hizmet kalitesini arttırmak için vardır.

Bu bağlamda Kalite Politikamız;

• Müşteri Memnuniyetini arttırarak sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek,

• Müşterilerimizin isteklerini doğru şekilde belirlememizi ve yüksek çözüm bilinciyle müşteri isteklerini karşılayabilecek güçlü bir koordinasyon sağlamak,

• Çalışanlarımızın motivasyonunu, iş ve kalite bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlamak,

• Tüm faaliyetlerimizi “Sürekli Gelişim” anlayışı ile değerlendirmek.

Toplam Kalite Yönetimi prensiplerine bağlı kalarak, şirketimizin pazar payını, rekabet gücünü, kalite güvenilirliğini ve karlılığını, yapılacak sürekli iyileştirme çalışmaları ile arttırmak temel prensibimizdir.

Yönetimimiz, Kalite Yönetim Sistemimizin işleyişi için gerekli çalışmaları yapacağına çalışanlarımızın da ellerinden gelenin en iyisini yaparak, ortak başarımız için çalışacağına inancımız tamdır.

GENEL MÜDÜR